Minu aasta-2018!

Niih täna on siis käes viimase postituse aeg, mis puudutab 2018. aasta horoskoope 🙂

See on minu viis luua ise oma mõtetega maagiat oma ellu ja kirjutada täiesti ise endale horoskoop. Selle horoskoobi sisu tuleb ainult minu soovidest, mõtetest ja unistustest 2018. aastale. Saab siis 2019. aasta alguses lugeda, et milline horoskoop kõige rohkem täppi pani 😛

Tervis

2018. aasta on oluline pöörata järjepidevalt tähelepanu oma tervisele. Ainult pidev töö toob lõpuks soovitud tulemused-muutused kaalus ja mõtlemises. Eduvõtmeks on oma emotsioonide teadlikustamine  ja nende lahti sidumine söömisest. Võid ka kenasti minna spordiklubisse trenni, mis mõjub sulle hästi ja viib mõtted mujale.

Võta iga nädal üks päev iseendale ja tee seda, mida tunned, et vajaksid. Proovi võimalikult vähe viibida telefonis ja mediteeri rohkem. See hoiab sind vaimselt tervena ja läbipõlemise eemal.

Pere, suhted sõpradega

Võta aega perega olemiseks ja ole kogu oma olemusega rohkem kohal. Töömõtted ei muuda midagi, kuid rikuvad sinu ja sinu meeste tuju kui sa oled tujutu nendega koos olles. Kogu perele kuluks ära üks pikem puhkus näiteks aprillis. Teie perre võib tulla üks uus pereliige kevadel, kes toob palju rõõmu lastele.
Proovi leida uusi sõpru ja tuttavaid ning panusta nendesse suhetesse. Tänu sellele võib avaneda täiesti uus maailm sinu jaoks. Ole julgem ja käi rohkem kodust väljas seltskondlikel sündmustel.

Töö

Jaanuaris on siiski veel tähelepanu Tähekal. Alates veebruarist pühendud rohkem loovusele ja loomingule, kus tuleb suur murrang maikuus ja mis kasvab septembris üllatuslikuks seikluseks sinu jaoks. Kindlasti mine kursustele, näiteks kirjutamise, fotograafiaga seotud kursused.

Veebruarist alates soovid ka rohkem panustada aega investeerimise valdkonda. Kogu põhjalikult informatsiooni enne kui teed mõne olulise ostu-müügi või otsuse.

Raamatupidamisega tegeled ikkagi ja see tagab sulle materiaalselt stabiilsuse, mida vajad hetkel. Samas võib juhtuda, et seal valdkonnas on sind ootamas olulised otsused ja kõik sõltub sinust, mida sa otsustad. Sul on võimalus teha midagi uuenduslikku ja sind kindlasti toetatakse, kuid mõtle enne rahulikult järele, millised on sinu ajalised võimalused.

Kokkuvõttes tuleb sul seikluslik aasta, kuid ära kaota iseenast kogu selle keskel!

Kuidas aga numbrid ja kaardid minu nägemust mõjutasid?

Ausalt öeldes andsin need julgust unistada juurde. Arvasin, et 2018.aasta tuleb minu jaoks suhteliselt igav ehk muutuste, seikluste ja väljakutseteta. Tean, et mõne inimese jaoks oleks see ideaalne aasta ja elu, kuid mitte minu jaoks. Minu jaoks on oluline, et julgeksin unistada täiesti kreisilt ja mõtelda, et miskit suurt on ootamas mind ees.

Kaardid ja numbrid andsid mulle tagasi selle julguse. Loomulikult ka tõid mind maa peale, et peaksin enne igat otsust/mõtet võtma hetke mõtlemiseks.

Usun, et sama efekti oleks andnud hea sõbraga rääkimine, psühholoogiga vestlus või looduses jalutamine jne.

Nüüd kui oled lugenud ära minu horoskoobi, on aeg luua sinul endal oma horoskoop või lubadus või aastaplaan või vision board 2018. aasta jaoks. 

Soovin, et lood oma 2018. aasta ise ja mõistad, et ainuke, kes sinu elu muuta saab oled SINA ISE. Kõik hirmud, kõik valed inimesed, kõik vihkamised tulenevad sinust endast, mida saadki ainult sina muuta.

Soovin sulle julgust muuta 2018. aasta SINU aastaks, mitte kellegi teise omaks!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s