Avasta enda sees rajad, mida mööda lõputult saad jalutada ja imestada enda vägevust!

Hommikust!

Uus nädal alanud ja täpselt 1 nädal jäänud esimese koolitusgrupini. Selle puhul olen tegemas täna õhtul, kell 18.00 oma esimese live`i facebookis. Seal räägin täpsemalt koolituse sisust ja meetoditest, mida kasutan koolitusel.

JA video lõpus on väga-väga-väga soodne pakkumine tulemas sulle armas huviline!

Seega soovitan kindlasti facebookis 18.00st viibida ja vaadata, mis põnevat mul sulle varuks on 🙂

Täna aga mõtlesin, et kirjutan veidi, kellele see kaalu psühholoogia koolitus on?

Kindlasti on ülekaal millegi pärast selline avalik, aga samas delikaatne teema iga inimese jaoks.

Me kunagi ka ei tea, kuidas reaalselt inimene ennast tunneb-alakaalulise, normkaalus või ülekaalulisena. Mina ise kuulusin pikalt sinna gruppi, kus ma tundsin ennast pidevalt paksu ja koledana. Ma tõesti vihkasin oma keha väga pikalt.

Kuigi kui ma oleks sulle tänaval vastu kõndinud, siis sa oleks tõesõna näinud vastupidist pilti-noor, kena ja heas vormis neiu!

Peale ühte hingamisega seotud koolitust käis mingi klõps minu peas ära ja ma enam ei suhtunud oma kehasse kui riigivaenlasse. See oli võimas tunne. Armastada oma keha ja austada seda. Peale sünnitusi see tunne võimenes. Ma olen uhke oma rasedusarmide pärast kõhul ja naudin oma kurve.

Kuigi kui ma kuskil poolaastat tagasi (siis olin oma hiigelkaalus) tänaval vastu oleks kõndinud, siis oleks vaadanud, et okei see neiu on ikka ennast väga käest ära lasknud, üldse vist ei pinguta ja on väga palju ülekaalus.

Samas sisetunne nendel kahel inimesel on täiesti erinev ja vastupidine välispildile!

Seega meie väline kuju ei määratle meie tunnet enda kaaluga seoses.

See kaalu psühholoogia programm on mõeldud mõlemale neiule.

Põhiline, mis osalejate puhul muutus oli oma keha ja iseenda väärtustamine. Seega see koolitus on sulle kui sa tunned, et sulle ei meeldi sinu elu ja keha. See on kohe kindlasti see koolitus, kuhu sa peaksid tulema!

Teine oluline muutus on emotsioonide tunnetamisega seotud ja selle seosest söömisega. Seega koolitus on neile, kes peale kehva päeva sulguvad diivani peale kerra (see vägagi okei tegevus) ja siis võtavad külmkapi tühjendamise ette või siis lähevad enne koju jõudmist poest, kiirtoidukohast läbi ning võtavad midagi head (see käitumismuster pole eriti jätkusuutlik). See on just teile, kes lämmatavad kõiki enda sees ringlevaid negatiivseid mõtteid söögiga ja erinevate maitsetega.

Teisalt on see koolitus sulle, kes tunneb, et on oma kehas lõksus ja ei tea, kust alustada muutust. See ongi sinu jaoks! Me koos loome sulle individuaalse toitumiserežiimi, mis arvestab sinu isiksust, sinu keha dosha`t ja leiame selle 1 asja, mis annab 80% tulemustest/muutustest.

Ehk siis koolitusele võib tulla igaüks, kes tunneb, et emotsioonid ja söömine on tihedalt seotud omavahel ning tundsid ennast mõnes selles eelnevas postituses ära.

Ole julge ja tule avasta iseennast koolitusel! Usu mind kõige ägedamad seiklused on ootamas sind hoopis siin ja praegu ning sinu enda sees.

See on lihtsalt vägev tunne kui avastad enda sees need põnevad rajad, mida mööda jalutada ja pidevalt imestada iseenda vägevust!

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s