Tulemused.Tulemused.Tulemused.

Tänapäeval ja üldse inimloomust motiveerivad oluliselt kiired ja silmaga nähtavad tulemused. Täna siis jätkan ikkagi oma kaalu psühholoogia programmi lainel ja räägin, millised olid testgrupi tulemused.

Suurimad muutused programmi mõjul olid seotud emotsionaalse söömisega ja osalejaid nimetasid suurimate muutustena järgmist:

Suudan analüüsida erinevaid seoseid söömisega. Olen nüüd valmis ja tegelen probleemiga, mitte ei lükka seda edasi.

Kindlasti üks suur muutus on see, et emotsionaalseid söömissööste pole. Lisaks iseenda väärtustamine ning kindlasti oma keha armastamine.

Nüüd märkan oma emotsioone ja julgen ka neid tunda. Õigemini luban endale emotsioone. Muidu läksin ja sõin miskit ja olin tuim edasi.

Tagasisides oli võimalus hinnata enne ja pärast erinevaid aspekte endas ning enda elus põhjalikumalt. Hinnangut anti 12 aspektile: enda emotsioonide jälgimine, toidupäeviku täitmine, toitumise analüüsimine, iseenda väärtustamine, iseenda prioritiseerimine, keha söömisvalikute kuulamine, 100% kohalolu teadvustamine, emotsionaalse söömise märkamine ja oskus seoseid luua, emotsionaalse söömise muutmise oskus asendus-tegevuste kaudu, iseenda motiveerimine, iseenda keha armastamine, tänulikkus iseenda keha suhtes.

Keskmine hinnang nendele aspektidele enne programmi oli ümardatud 6 palli 10st. Siiski üldiselt madal hinnang oli emotsionaalse söömise muutmise oskusele asendustegevuste kaudu, iseenda keha armastamisele, toitumise analüüsimisele, keha söömisvalikute kuulamisele ja tänulikkusele iseenda keha suhtes.

Need olid ka põhilised murekohad osalejatel-enda keha kuulamine, usaldamine ja iseenda armastamine ning söömise kasutamine emotsioonidega tegelemiseks.

Peale programmi oli üldine hinnang tõusnud keskmiselt 2,44 punkti võrra ehk siis ümardatud 9le pallile 10st. Mis on eestlase tagasihoidliku loomuse juures super tulemus ju 🙂

Suurimad muutused toimusidki emotsionaalse söömise märkamises ja oskuses luua seoseid ning emotsionaalse söömise muutmise oskuses asendutegevuste kaudu.

Ehk osalejad märkasid oma emotsioone enne söömist ja vajadusel suudavad leida nüüd paremini asendustegevusi oma emotsioonidega tegelemiseks.

Koolitusel antakse väga palju erinevaid tervislikke asendutegevusi oma emotsioonide tundmiseks.

Teine oluline muutus toimus eneseväärtustamises. Osalejad oskavad iseennast paremini motiveerida, armastavad oma keha ja on tänulikud nii enda keha kui oma olemuse suhtes.

Ehk osalejad on enesekindlamad ja armastavad rohkem enda elu!

Lisaks vabaneti suitsetamisest, kaotati keskmiselt osaleja kohta 3,5 kilo 8 nädala jooksul.

Ja kaalulangus tulenes mitte niivõrd toitumise muutumisest, vaid pigem iseendaga tegelemise kõrvalnähtusena. Üks osaleja ütles kenasti, et kaal lihtsalt kadus ja ma ei pidanudki selleks miskit tegema. 🙂

Ehk rahustasime osalejate meele maha ja võtsime kehast stressi ning keha hakkas normaalselt tööle!

Kui sina armas lugeja tunned, et sooviksid neid muutuseid oma ellu, siis tule julgelt koolitusele.

Registreerimine on avatud: https://www.ettevotlik.ee/koolitused

Oma esmaspäevases live`is tegin kõikidele ühe erilise pakkumise: Sõbraga koos poole soodsam ehk siis 2 ühe hinnaga.

Mõistan, et võib olla veidi hirmutav tulla üksi kuskile gruppi ja tegelda sellise intiimse teemaga avatud kaartidega. Seega soovingi luua soodsa võimaluse võtta oma sõber kaasa, siis on ju mõnusam koos tulla!

Seega registreerimisel kirjuta enda sõbra nimi soovitaja lahtrisse ja las sinu sõber kirjutab sinu nime sinna. Siis teangi, kes on omavahel sõbrad 🙂

Kõik senised osalejad tajuvad olulisi muutuseid oma eludes ja see koolitus reaalselt, julgen öelda, muudab sinu elu igaveseks! Need õpitud oskused ja teadmised ei unune ning sinu keha ja vaim tuletab neid õigetel hetkedel meelde.

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s