Raha-minu teine suur kirg!

Eile alustas siis esimene koolitusgrupp Kaalu psühholoogiaga. Tagasiside oli igati positiivne. Õhtu lõppes lõdvestava juhitud meditatsiooniga. Kõik naised olid pärast mõnusas chill olekus. Kindlasti kodus imestati, et kuidas nii rahulik naine tagasi koju jõudis 🙂

Ootan põnevusega teise grupi algust (21.01), kuhu on veel vabasid kohti muidu! Ja olen väga põnevil eilse grupiga kohtumise üle 2 nädala pärast.

AGA….tegelikult tahtsin sulle rääkida oma teisest kirest-RAHAST!

Nimelt veebruaris on plaanis teha rahaga seotud koolitusi. Panen ka facebooki (Ettevõtlik Mõte OÜ lehele) ülesse küsitluse ja saate ise valida, et kumb teema meeldiks rohkem.

Esimene valik on RAHASÕBRAKS koolitus, mis võtab kokku rahamaagia, eelarvetabelid, investeerimise ja säästmise ning uskumused seoses rahaga.

See on koolitus neile, kes soovivad oma ellu rohkem raha ja kellel puudub reaalselt ülevaade üldse oma rahaasjade üle.

Teine valik on SINU TÕELINE ÄRIIDEE koolitus, mis seob samuti kokku maagia ja reaalse elu.

Selle koolituse käigus aitan sul leida enda seest ülesse sinu tõelise olemuse kasutades numeroloogiat, tarokaarte ja meditatsiooni. Teisalt vaatame sinu senist elu ja analüüsime, mille loomiseks on sind sinu elukogemused ettevalmistanud.

See on koolitus neile, kes tahaksid midagi muud teha tööalaselt, aga õiget ideed nagu pole ja samas ei tea, kas on ikka mõtet miskit teha jne. EHK siis neile, kes soovivad oma ellu tööalaselt muutusi.

See kumb koolitus veebruarikuus reaalsuseks saab sõltub sinu häälest facebook küsitlusel. Vastanute vahel loosin ka välja ühe sooduskoodi-75% soodustus ühel vastaja enda poolt valitud koolitusel 2019. aastal. Koolitusi põnevatel teemadel tuleb igakuiselt, nii et on mida oodata!

Minu koolituste eripära ongi see killuke maagiat, mis seguneb reaalse elu ja praktiliste tegevustega!

Elu pole enam ammu must-valge. Värviteler on leiutatud juba ammu 🙂

Aeg on ka ise vaadata oma elu värvilisena ja näha ka neid peeneid värvinüansse, mis tunduvad alguses nähtamatud. Minu koolitustel leiadki sina ise ülesse need peened mustrid oma elus, mis tulevikus lubavad sul oma ellu luua ulmelisi värve ja dimensioone!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s