MINUST

Mina olengi iga blogipostitus, mille kirjutan. Läbi selle blogi jagan killukesi endast ja aitan iseendalgi mõista/määratleda iseennast paremini.

Rohkem minu tööalaste tegemiste kohta infot: https://www.ettevotlik.ee/

Nimeks on Triin Raudoja. Haridus on mul bakalaureuse õppes Kehakultuuri teaduskonnast ja Majandusteaduskonnast. Magistriõpingud Maaülikooli majandusarvestuse ja finantsjuhtimise erialal ootavad magistritöö kirjutamist.

TÖÖALANE ENESETEOSTUS
2005. aastast alustasin ettevõtlusega perefirmas, kus võtsin üle toidukaupluse pidamise Tartus. See oli ka esimene ja ainuke ettevõte, mis läks pankrotti. Seega sain varakult olulise ettevõtluskogemuse ja see kasvatas mind kui inimest tohutult.
Ettevõtte tegemistest kirjutasin ka arvamusloo:
https://tartu.postimees.ee/1670577/triin-raudoja-vaikese-toidupoe-vaevad
Lisaks ettevõtte tegevusest looke:
https://www.postimees.ee/1669031/veski-poe-omanik-vandus-lopuks-alla

2004. aastal tegelikult alustasin ka noorsootöös, sest tundus vägagi loogiline keskkoolis tantsuõpetajana tegutsedes jätkata sama teed. Tähe noorteklubi MTÜs alustasin tantsuõpetaja ja lastesünnipäevade läbiviijana. Paari  aasta pärast olingi asutuse juht ja jätkasin noorsootöös pea 15 aastat edukalt tegutsemist. Tähe noorteklubist sai poole kohaga noorsootöötajaga noortekeskusest 15 töötajaga Lõuna-Eestis tunnustatud noorsootööasutus. Muutsin ebastabiilse rahastusega mittetulundusühingu pikaajaliste riigihankelepingutega tegutsevaks ühinguks. Ühingu juhina sain väga põhjalikud teadmised personalitööst ja tööõigusest.
Kõige meeldejäävam intervjuu/lugu oli Harald Lepiskiga:
http://www.inspiratsioon.ee/inspireeriv-noorte-eestvedaja-triin-raudoja/

Noorsootöö kõrval kasvas minu kirg raamatupidamise vastu ja 2011. aastal asutasin käesoleva ettevõtte Töötukassa toel. Sellest ajast olen aktiivselt laiendanud oma ettevõtte kliendibaasi, kuhu kuulub praeguseks 45 klienti. Jumaldan raamatupidaja töö juures numbreid loomulikult, kuid ka seda, et saan nii palju erinevate ettevõttejuhtidega koos töötada. Nii põnev on analüüsida ja arendada erinevate valdkondade ärimudeleid. Mu klientideks on väga erinevatest valdkondades tegutsevad osaühingud ja loomulikult olen tõsine proff mittetulundusühingute raamatupidamises. Lisaks raamatupidamisele tean oma noorsootöö projektijuhi kogemusena peaaegu kõiki rahastajaid ja nende eripärasid. Noorsootööst eemaldusin lõplikult 2017. aasta lõpus.
Minu hobist raamatupidamisest ja noorsootööst räägib ka Tartu Postimehe artikkel:
https://tartu.postimees.ee/1817073/hobiraamatupidaja-tantsib-rikkuse-poole

2011-2013. aastatel tegin ka rohkem koolitajana tööd ning koostasin erinevaid äriplaane. 2013. aasta oligi minu jaoks väga tihe töö aasta koos rohkete tunnustustega. Lisaks sündis 2012. aasta keskel minu esimene poeg, kes toetas aktiivse suhtleja-tüübina minu tööalaseid tegemisi tublisti.
Minu väga emotsionaalset kõnet saate vaadata siin:
http://eneb.archimedes.ee/telepurk/1393528329/Aasta-koost-I-laureaat-Triin-Raudoja.-2013/views

2018. aastal keskendusin enamasti raamatupidamisele ja enesearengule. Veetsin 2017-2018 mehega koos peamiselt oma kodu ehitades ja teist last kasvatades.

2019. aastal alustasin erinevate koolitusprogrammide väljatöötamisega ja nende pakkumisega huvilistele. Minu kindlaks trumbiks koolitajana on keeruliste asjade selgitamine lihtsalt ja kindlasti kohe pole minu koolitused igavad. Ma olen inimesena lihtsalt selline rõõmsameelne ja avatud ning see kumab ka koolitustel läbi.

TÄNUKIRJAD ja TUNNISTUSED
Tartu Maavalitsuse tunnustus enim silma paistnud koolitajana 2013. aastal.
Tartu Maavalitsuse tunnustus aasta koostöö kategoorias 2013. aastal (projekt „Noortekeskused toimima!“).
Üle-Eestilisel noorsootöö tunnustamise üritusel aasta koostöö kategoorias Tartumaa avatud noortekeskuste koostöövõrgustiku käivitamise eesti 2013. aastal.
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonnas 2013. Aastal (aasta noorte noorsootööasutus).
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonna 2007. aastal (aasta noortekeskuse kategoorias)
Tartu Linnavalitsuse tunnustus silmapaistvate tulemuste eest noorsootöö valdkonnas 2006. aastal (aasta noorteliidri kategoorias)
Üldiselt olen naine, elukaaslane, ema, ettevõtja, koolitaja, nõustaja, mentor, juhendaja jne.

Rolle on palju nagu kõigil meil. Lemmikud teemad on minu jaoks toitumine, raha, lapsed ja üleüldse eluolemuse üle filosofeerimine.

Kui tekib minu blogi lugedes mõni koostöömõte, siis kirjuta julgelt!

Olen väga sõbralik ja tore muidu 🙂