#wfw17-Minu esimene=Eesti esimene

Olen ettevõtja olnud nii kaua kui mäletan ehk see on minu veres.

Samas kui oman ettevõtluses ja majanduses suhteliselt suuri kogemusi, siis vägagi põdesin osalemist sellisel suurüritusel nagu Wealth Forum women Tallinnas.

Mis ma selga panen? Äkki on seal kõik hullult heas vormis ja kallites brändiriietes naised? Äkki jätan rumala mulje? Äkki ei vasta koolitused minu ootustele? jne.

Tallinna poole sõites jõudis minusse selgus, et olen muutunud mõnes mõttes sotsiofoobiks. Mina ja sotsiofoob? Poleks ealeski uskunud seda! Olen suhtleja, naudin inimeste seltskondi ja kohtumisi erinevate inimestega.

AGA…inimesed olidki põnevad, kuid mingil määral hirmutavad! Vot, mis kodus töötamine võib teha.

Ärevus hinges sammusin Nordeasse ja enne võtsin ka kohvitopsi ligi. Tundes ennast super ebakindlana sain ka märkuse, et kohvitopsiga saali ei saa. Enne ürituse algust komistasin trepi peal nii, et teised pidid mind kinni püüdma.

Mõtlesin, et noh mark on maani (vähemalt minu nooreeas kasutati sellist väljendit)!

Laval sähvisid tuled ja rännak algas. Tuli lavale Passion Test autor Janet Attwood: http://menu.err.ee/639610/juri-muttika-kais-kiretesti-looja-jutul-ja-avastas-oma-suurimad-kired

Esimesed sõnad olid: tahtsin siia tulles võtta kaalust alla veidike, aga ma armastan ennast ikkagi kuigi seda ei teinud.

KÕIK NAISED on SAMASUGUSED!

Minuni jõudis teadmine, et samasuguse ebakindlusega sisenesid sinna Nordea majja ka ülejäänud 800 naist! Ma pole nii eriline oma ebakindlusega.

Ma rahunesin ja nautisin koolitust!

Nautisin, kuidas 800 naisest, kes olid igaüks tulnud oma hirmude ja ebakindlusega, kasvas kokku uskumatu energiaga võimas naistevägi!

Nautisin, kuidas võõrastest nägudest sai nii mõnigi nägu elu lõpuni minu meeltesse süüvivaks näoks! (vaatasime 30 minutit võõrale inimesele silma)

Nautisin, kuidas minu sees suurenes järkjärgult sisemine tuli ja iga koolitaja lausega muutus minu kehahoiak järjest enesekindlamaks!

Nautisin neid kahte päeva eemal perest ja täiesti üksi ning iseseisvana!

Kunagi tundus üksi olemine uudses keskkonnas vägagi mugavustsoon minu jaoks ja polnudki märganud, et see enam polegi nii!

Imelik, kuidas inimene kasvab ja muutub iga hetkega oma elus….23107399_1687857727915594_486883439_o

…..minu hommikukohvi Reval Cafes pärast ööd ühikatoa sarnases hostelitoas olematu madratsiga voodis.

One thought on “#wfw17-Minu esimene=Eesti esimene

  1. Pingback: Kingituste aeg.. | Inspireerija

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s