Minu numeroloogiline 2018. aasta

Head uut aastat kallikesed! Ma soovin alati inimestele, et kõik nende unistused täituksid. See aasta sooviks veel unistuste täitumisele lisaks oskust usaldada elu või universiumi või Jumalat või saatust (oleneb, kuidas keegi sildistab).

Minu lubadus oli koostada 3 erinevat horoskoopi endale 2018. aastaks. Maagilisel ööl saingi viimased tunnid veeta iseendaga ja mõtiskleda enda järgmise aasta sisukuse üle.

Olen selliseid numeroloogilisi horoskoope sõpradele teinud varem ja teen siis endale ka nn. ausalt ehk raamatu järgi ilma lisaanalüüsita 🙂

2018. aastal võib juhtuda peaaegu kõike, peaksid kõigeks valmis olema. Vaja on rohkem vastutust ja distsipliini, pead kasutama oma energiavarusid. Pead tulema toime suurema surve ja rohkema tööga. See on ka rahavibratsioon, mis tähendab suuremaid sissetulekuid. Sellel aastal võib halveneda tervis ainult siis kui töötad ja muretsed liiga palju. Võta aega puhkamiseks, söö korralikult ja ära materiaalse maailma nõudmisi üle tähtsusta. Kasuta tohutut elujõudu, mida see periood pakub. Tee iga töö ära, olgu see mis tahes.

Jaanuar on täis takistusi, samas ka tugevat intuitsiooni, leiutamist ja juhtimist. Jää oma eesmärgile kindlaks ja ole veendunud, et saavutad selle peagi ja siis lahenevad kõik probleemid. Sind on õnnistatud sellel kuul suure jõu, intuitsiooni, ettenägemisvõime ja optimismiga. See kõik aitab loovalt tegutseda, leida lahendusi ning viia lõpule kõik käsilolevad ettevõtmised. Lahkuminekud, lõpetamised ja näilised kaotused on vajalikud, et vabastada sind uue tsükli jaoks, milleni jõuad. Kõik kaotused on seotud üksnes nende asjadega, mida sul pole vaja. Täpsemal vaatlusel näed, et see on just nii. Kõik raskused on selleks, et neid ületada ja liikuda edasi.

Veebruaris on põhirõhk tugeval intuitsioonil, mis võib tagada edu, õnne või pöörde paremuse poole. Uuenduslikud ideed ja uued algused, mida nüüd koged, on tegelikult põhjuse ja tagajärje seaduse väljendus. See on algusaeg, kus sa pead võib-olla üksi hakkama saama ja otsustama. Võta vastu otsus hakata targalt tööd tegema ja planeerima, nii saavutad ülemvõimu tuleviku üle. Äri õitseb ja sa saad rahalist tulu. Sinu ülesanded võivad sel ajal nõuda reisimist.

Märts on taas raskem kuu täis proovilepanekuid ja kiireid otsuseid. Pead vastu võtma kiireid otsuseid, sest ootamatud sündmused nõuavad otsustavat tegutsemist. See on proovilepaneku ja väljakutsete kuu. Kui suunad oma tugeva energia millelegi väärtuslikule, suudad saavutada enamat kui üheski teises perioodis. Võimas vaimne jõud tungib su ellu, et äratada sügavam osa sinust. Olemasolevad suhted muutuvad rikkamaks ja lähedus perekonnaliikmetega kasvab.

Aprill on ooteperiood, kus toimub seisukoha muutus, ümberpöördumine ja alistumine. Peatu, vaata ja kuulata. See on vaikne paus sinu elus, mille võiksid kulutada mõtisklemisele, et õppida nägema asju sellistena, nagu nad on, ja mitte sellistena nagu nad paistavad. Kui sinu maailm on kooskõlatu, pead aru saama, et su enda mõtted on tekitanud need probleemid, ja seisukohti muutma. Sellel perioodil võta rahulikult, tegele iseendaga ja muud tegemised lahenevad iseenesest. Sel perioodil domineerivad ka armastusemõtted. Inimesed otsivad sind, et ühineda sinuga. Sulle võidakse pakkuda partnerlust või tehakse mõni ettepanek.  Sobiv aeg puhkuseks, lõõgastumiseks.

Mais algab peale ooteperioodi aktiivne ehitus- ja sünniperiood. See on hea kuu plaanide tegemiseks. Äri, maja või mõlema rajamine on võimalikud ettevõtmised. Kasuta oma raha targalt. See periood nõuab süsteemipärast elu, ainult siis realiseerib alateadvus sinu visandatud plaanid. Tuleb igasuguseid sõnumeid ja võib muutuda elukorraldus. Kõik see nõuab vanade harjumuste seljataha jätmist, seepärast kuuluvad murrangud ja lahkumised vajaliku osana sellesse kuusse.

Juunis jätkub viljakas periood, mida iseloomustab armastus, küllus, viljakus ja muutus. Rõõm ja rahulolu täidavad sinu elu. Rikkalik tasu minevikus tehtud pingutuste eest on kättesaadav, sa kiirgad õnne ja rahulolu. Naudid sind ümbritsevat ilu ja rõõmu, sinu enesetunne on hea. Kiirustamine äris võib tuua kaotusi. Võib välja ilmuda sinu elu armastus, olemasolevad sidemed võivad süveneda.

Juulis on põhirõhk kõikidel lepingutel ning endassesüüvimisel. Sinu valmisolek koostööks loob õnneliku ja harmoonilise atmosfääri. Tekivad väärtuslikud sõprussidemed, mis loovad võimalusi eneseteostuseks. Peaksid veetma aega üksinduses, et saaksid kontakti oma sisemiste tunnetega ja arendada kõiki loovaid andeid, mis sul on. Püüdle rahu poole mõistmise kaudu ja sa saad kasu kõigest.

Augustis on lõbutsemise, külluse ja tervenemise kuu. Õnnelik periood kui oled oma tegemised edukalt lõpule viinud ja nüüd on aeg tasu vastu võtta. Kui su püüdlused olid seotud elukutsega, paraneb nüüd sinu finantsseis. Kui tegemist oli tervisega, siis paraned nüüd. Puhka ja naudi elu mõõdukalt.

September on taas keeruline kuu, mil pakutakse sulle võimalust praegusi olusid ümber hinnata. Võib-olla tahad loobuda kõigest, istuda maha ja üldse mitte midagi teha. Kui tajud rahulolematust ja suletust, pead looma uued väärtushinnangud ja seadma endale olulisemad eesmärgid.

Oktoober pakub õppimiskogemusi. Ära raiska energiat, kahetsedes mineviku vigu. Õpi neist ja mine edasi. Sul tuleb mõista, et oma energia parem kasutamine toob järgmine kord suuremat tulu. Saad teadlikuks oma jõuvarudest, mida seni pole tähele pannud. Vana sõber võib sind külastada ja minevikku meelde tuletada.

Novembris oled tähelepanu keskpunktis. Võib välja ilmuda mõni lapsepõlvetuttav, ka võib mõni mineviku heategu hakata vilja kandma. Näib, et oled oleviku õnnelike sündmuste kaudu seotud minevikuga. Rõõm ja rahulolu täidavad su südant, jaga neid tundeid ümbritsevate inimestega. Sinu keskkond muutub mingi moel. Sa kas avastad, et oled uues kohas, ümber uued inimesed. Leebe veenmisega võid kallutada teisi oma mõtteviisi suunas. Nad järgnevad sinu tugevale juhtimisele, sest sa oled praegu psüühiliselt kui ka intuitiivselt vastavalt häälestatud. Võid nüüd jõuda iga eesmärgini, mis sa endale sead, kui kasutad ka edaspidi visalt oma isiklikku energiat. Sinu entusiastlik suhtumine ja näitlejaanne avaldavad teistele muljet ja aitavad saada eduks vajalikku toetust.

Detsember nõuab sinult lisapingutusi, kuid tõotab suuremat kasu. Ära jää istuma ega õhulosse ehitama. Võid oma loovenergia kujutletavat edu taga ajades laiali puistata. Sul on vaja tahtejõudu ja kindlameelsust, et täide viia väärtuslikena väljavalitud ideed. Esile võib kerkida palju kiusatusi, mis sind selle tsükli tegelikust eesmärgist eemale kisuvad. Säilita tasakaal emotsionaalse ja praktilise vahel ning tee vastavalt plaanid.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s